• Celoroční pingpongový turnaj zná své vítěze

• 27.06.2023 16:39
          • „Zdravím vás jménem žákovského parlamentu a zvu vás ke slavnostnímu vyhlášení výsledků o velké přestávce na hřišti,“ zaznělo dnes ráno v rozhlase. Hlas patřil jednomu z organizátorů, členovi ŽP, Petru Kašpárkovi. (FOTO)
          • Malování na chodníku

• 19.06.2023 12:04
          • Žáci třídy 3.A a 3.B využili krásného červnového počasí a v hodině výtvarné výchovy přetvořili chodník před školou ve výstavu obrazů. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se jim jejich díla povedla… (FOTO)
            Simona Rotreklová
          • Spaní ve škole

• 15.06.2023 11:58
          • V úterý 13. června měla třída 2. A noční „přespávačku“ ve škole. Začali jsme již odpoledne procházkou ke pštrosům v Bučovicích. Po návratu nás čekal baseballový zápas na hřišti, společná příprava večeře a hry venku. Po zábavném programu jsme ulehli do spacáků a spali až do rána. Bylo to super! (FOTO)
            V.  Turkovská a D. Laciná

Čtvrtek 28. 3. 2024