• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Výlet pátých tříd do Permonia

• 20.06.2018 12:16
          • Ve čtvrtek 7. června se žáci 5. tříd vydali na školní výlet do Permonia - zábavního parku v Oslavanech u Brna. Adrenalinový park vytvořilo kolem staré nevyužívané těžní věže Kukla pár nadšenců, jenž našli inspiraci ve starých oslavanských pověstech o šesti permonech. (FOTO)
          • Devítka v Chřibech

• 18.06.2018 13:17
          • Celkem svižně ťapkali deváťáci z Koryčan po zelené přes Vršavu na Pečínkovou skálu, kde si rozbalili, jak už sám název napovídá, své svačinky. (FOTO)
          • Vybíjená a druhé místo pro ZŠ Bučovice 711

• 16.06.2018 11:08
          • Pět základních škol se zúčastnilo základního kola ve vybíjené pod záštitou Ždánického lesa a Politaví. Již VIII. ročník tohoto turnaje pořádala Základní škola Bučovice 710 ve své hale. Družstva složená převážně z žáků 3. a 4. tříd hrála systémem každý s každým. Dle pravidel tým tvořila minimálně z poloviny děvčata a rovněž maximálně 6 čtvrťáků. Toto pravidlo bylo (neúmyslně) jednou ze škol porušeno, proto se trenéři – učitelé dohodli, že tato škola sice turnaj odehraje, avšak bez nároku na postup. Pravdou je, že u takto malých dětí je na výkonnosti znát každý rok. Družstvo žáků ze ZŠ Bučovice 711 si zapsalo 3 výhry a 1 prohru, čímž si zajistilo postup do druhého kola.

Středa 22. 8. 2018