• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Za vojáky do Letonic

• 26.10.2018 16:30
          • Co to byly Československé legie, jak jsme se mohli bránit nacistickému Německu a jakou výzbroj naše armáda dříve používala? Na takové a další otázky se pokusili odpovědět 19. 10. 2018 v Letonicích našim žákům na vojensko-osvětové akci. (FOTO) (VIDEO)

• Stmelovací akce 6. B