• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Jedna remíza a jedna výhra stačily pouze na 4. místo

• 11.11.2018 17:24
          • Poprvé se ZŠ Bučovice 710 zhostila pořadatelství okrskového kola ve florbalu. Tři bučovické školy – ZŠ Bučovice 711, ZŠ Bučovice 710, GOA Bučovice a dvě přespolní – ZŠ Brankovice a ZŠ Komenského ze Slavkova u Brna bojovaly o postup do okresního kola. (FOTO)
          • Kolik váží Země?