• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Sběrači papíru v Olomouci

• 29.06.2018 13:30
          • V posledním školním týdnu se vydali nejlepší sběrači papíru do bývalého moravského hlavního města, kde navštívili barokní Pevnost poznání. V budově, ve které dříve byly vojenské sklady a kasárna, se nachází interaktivně-poznávací centrum. (FOTO)
          • Výlet pátých tříd do Permonia