• Gingerbread, gingerbread… a vánoční anglický klub

• 31.12.2019 11:13
          • V posledním anglickém klubu v tomto roce jsme se pustili se žáky do pečení perníčků (angl. gingerbread) a zpestřili si tím naše poslední setkání v roce 2019. Žáci pracovali s velkým nadšením, které jim zůstalo po celou dobu až do závěrečné konzumace. (FOTO)
          • Předvánoční besídky

• 23.12.2019 13:49
          • V předvánočním týdnu proběhly školní besídky žáků naší školy, na které si žáci pozvali své rodiče, aby v předvánočním shonu na chvíli vydechli a v klidu si poseděli při pohledu na své děti za zpěvu písniček, vánočních koled...

- FOTO - Vánoční besídka školní družiny
            - FOTO - Vánoční besídka žáků II. stupně
            Děkujeme všem za hojnou účast a přejeme krásné Vánoce, do nového roku pevné zdraví, štěstí a hodně osobních i pracovních úspěchů.

• Hour of code

• 23.12.2019 08:55
          • Hour of Code = Hodina kódu je celosvětový hodinový úvod do informatiky, kterého se každý rok účastní desítky milionů lidí po celém světě.
          • Keramické tvoření na DDM

• 19.12.2019 09:00
          • Ve středu 13. listopadu zamířili žáci 4. B na DDM Bučovice. Jako již každý rok tak i letos si pro nás zdejší zaměstnanci připravili „Vánoční výtvarný seminář“. (FOTO)
          • Čertovské vystoupení