• Vánoční bruslení ZŠ Bučovice 711

• 09.01.2024 18:28
          • V předvánoční atmosféře vyrazili žáci z 8. a 9. ročníků na zimní stadion ve Vyškově. Autobus naplněný téměř 50 žáky dorazil k zimnímu stadionu. K službám, které zimní stadion poskytuje patří také bezplatné zapůjčení bruslí pro ty, kteří z bruslí vyrostli nebo je zkrátka nemají. (Fotogalerie)
          • Vánoce 2023 - Vystoupení starších žáků

• 31.12.2023 10:06
          • Vánoční atmosféru na naší škole vykouzlilo v úterý 19. 12. vystoupení žáků šestých, osmých tříd a 5. A. Návštěvníci viděli pestrý program, složený ze známých vánočních koled a písní (Fotogalerie).
            Velký úspěch měla „vánoční hra“ v podání žáků 6. A, sólové vystoupení Anetky Hrozkové z 5. A a rovněž pěvecké výkony všech žáků. Na závěr se rodiče připojili k dětem a společně si zatancovali.  Píseň „Vánoce přicházejí“ pak ukončila celé pásmo.
            Děkuji všem účinkujícím a spolupracovníkům, kteří nám pomohli při organizaci.

Lenka Jelínková

Čtvrtek 28. 3. 2024