• „The Lord of the Flies“

• 08.04.2024 11:53
          • „The Lord of the Flies“ neboli Pán Much přilákal naše deváťáky do Brna na divadelní představení v anglickém jazyce v podání spolku Domino Theater. Během hodinky si žáci ověřili své schopnosti porozumět v cizím jazyce a většina z nich byla velmi úspěšná. Budeme se těšit zase příští rok! (Fotogalerie)

Vyučující AJ

• Okresní kolo soutěže „Mladý zemědělec“

• 04.04.2024 19:17
          • V úterý 26. března 2024 Nicol Foglová, Ellen Zourková a Nela Štecová ze třídy 8. C reprezentovaly naši školu v okresním kole 1. ročníku soutěže „Mladý zemědělec“, které se konalo na Městské střední odborné škole Klobouky u Brna. (Fotogalerie)
          • Recitační soutěž

• 03.04.2024 11:18
          • Dne 19. 3. se žáci celého 1. stupně shromáždili ve společných prostorách školy, aby podpořili své spolužáky, kteří se zúčastnili školního kola recitační soutěže. Zájem o účast na recitační soutěži byl veliký, a proto nebylo snadné vybrat ty nejlepší. (Fotogalerie)
            Soutěžilo se ve dvou kategoriích a to: 1. kategorie – 1. a 2. třída, 2. kategorie: 3., 4. a 5. třída.
            Andrea Medřická
          • Školní družina v planetáriu

• 02.04.2024 17:29
          • Dne 7. března jsme s družinkou navštívili mobilní planetárium, které zavítalo na naši školu. Poutavým příběhem se děti dozvěděly zajímavosti o vesmíru. Pohled na noční oblohu se všem moc líbil. (Fotogalerie)