• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
          • VÝLET 6. A – VYSOČINA

• 10.06.2019 17:07
          • Koncem května, kdy ještě jednou udeřila paní zima, 6. A vyrazila na školní výlet do oblasti Mekky biatlonu a horských kol - Nového Města na Moravě. A jak výlet dopadl? (FOTO)

• Denis Rotrekl třetí v krajském kole Odznaku všestrannosti

• 04.06.2019 19:01
          • Velkým úspěchem byl již postup tří žáků naší školy na krajské kolo v olympijském víceboji. Všichni ti, kteří se na okresním kole ve své kategorii umístili na prvním a druhém místě, si tímto zajistili start v Brně na atletickém stadionu VUT, kde se 27. května krajské kolo konalo. (FOTO)

• Kubík

• 03.06.2019 13:59
          • V úterý 16. dubna k nám do družiny zavítal na návštěvu Kubík. Je to roztomilý, ale tlustý medvídek. (FOTO)

Středa 26. 6. 2019