• Okrskové kolo mini-fotbalu v Bučovicích

• 04.10.2018 16:43
        • Turnaj se konal na hřišti ZŠ 710. Účastnily se ho: ZŠ Brankovice, Gymnázium Bučovice,  ZŠ Bučovice 710 a naše škola. (FOTO)
        • Reprezentovali ji: Š. Vinklár, M. Zourek, T. Tesáček,   F. Tesáček, J. Pavlík, S. Synek, A. Stehlík,  M. Borkovec a D. Kohoutek. Turnaj jsme začali vítezstvím 2:1 nad ZŠ 710, poté nad Brankovicemi 10:0, avšak v posledním zápase jsme podlehli Gymnáziu Bučovice 1:4. Po sečtení bodů jsme měli stejný počet jako ZŠ 710 a Gymnázium. Rozhodovalo tedy vzájemné skóre a to jsme měli bohužel ze všech nejhorší.  Skončili jsme tak třetí a vítězem se stala ZŠ 710.  Naši kluci hráli velice dobře. Skutečnost, že za nás hrála většina osmáků naznačuje, že v budoucnu budeme mít velice silný tým a můžeme se těšit na případné úspěchy. Naším jednoznačně nejlepším hráčem byl Matěj Zourek a Tadeáš Tesáček, který nás podržel v bráně . Děkujeme všem klukům za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy!

Jan Kopáček

Čtvrtek 25. 4. 2024