• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Přespolní běh

• 01.10.2018 18:35
        • Po nejméně patnácti letech se naše škola přihlásila na přespolák. Původně zřejmě běh terénem, v současné době bývá pro výběr trati ale využit atletický stadion a jeho přilehlý park. (FOTO)
        • Na vytrvalostní běh se na jedenáctce nespecializuje žádný žák. Bylo vybráno 6 nejlepších žákyň a 6 nejlepších žáků, aby v běhu školu reprezentovali. Dívky čekala trať dlouhá 1600 metrů a hochy 2100 metrů. Dívky „přepálily“ začátek, v polovině závodu stále běžely na předních příčkách, síly ale docházely, a tak doběhly spíše v druhé polovině všech závodnic. Jednalo o soutěž družstev, pořadí 4 nejlepších běžkyň se sčítala. Dívky skončily na 8. místě v okrese. Hoši si vedli lépe. Fotbalová kondička pomohla řadě z nich. Vybojovali 6. místo z 11 zúčastněných škol.
          ZŠ Bučovice 711 reprezentovali: Rother Isabella, Tomšíková Laura, Marková Veronika, Křemečková Aneta, Šídlová Lucie, Vinklar Šimon, Tesáček Tadeáš, Tesáček Filip, Budík Ondřej, Lokaj David a Sedláček Vít.

Olga Stavělíková

Pondělí 15. 10. 2018