• Oslavy na Základní škole 711 v Bučovicích

• 27.09.2018 18:35
        • Ve dnech 21. a 22.9. 2018 oslavila Základní škola 711 v Bučovicích šedesátileté výročí svého založení. (FOTO) (VIDEO)

• Vybraní žáci naší školy si na páteční den připravili pásmo plné písniček, básniček a tanečků. V dopoledních hodinách je do tělocvičny přišli podpořit žáci 1. a 2. stupně. Odpoledne pak své umění předvedli bývalým i současným zaměstnancům školy, představitelům města a svým rodičům. Moderování se ujala Eliška Hubíková z páté třídy a o dva roky starší Denis Rotrekl. Svých rolí se zhostili téměř profesionálně. Odměnou všem účinkujícím byl veliký aplaus a slova pochvaly a díků. Poté se hosté přesunuli do 1. patra, kde byl pro ně už připraven bohatý raut. Za poslechu lidové hudby zprostředkované členy souboru Ondráš si přítomní zavzpomínali na svá školní léta či na svou profesní kariéru prožitou na naší základní škole. Příjemnou atmosféru svátečně vyzdobené školy doplňovaly kroniky a fotografie pořízené od založení školy až po současnost.

V sobotu oslavy pokračovaly Dnem otevřených dveří pro širokou veřejnost. Návštěvníci si mohli prohlédnout budovu školy, její vybavení, moderní zrekonstruované třídy i kabinety.

Všem, kdo se na celé akci podílel a kdo naši školu poctil svou návštěvou, děkujeme.

Za všechny zaměstnance školy

Simona Rotreklová a Jitka Machalová