• Škola v přírodě – Beskydy, Hutisko-Solanec

• 10.06.2022 17:25
        • Ve dnech 23. až 27. května se zúčastnili druháci a třeťáci Letní školy v přírodě v Beskydech – Hutisko-Solanec. Počasí bylo jako na houpačce, chvíli sluníčko, občas déšť, vystřídali jsme všechny svršky z našich zavazadel, ale ve zdraví a v dobré náladě jsme si náš pobyt velmi užili. (FOTO)
        • Děti každý den absolvovaly ranní rozcvičku při hudbě, dvě hodiny „učení – mučení“ a vědomostní hry a soutěže v okolí tábora. Nechybělo také opékání špekáčků, výlet do Hutiska-Solance a stezka odvahy v přilehlém lese. Všechny děti zdejší pobyt zvládly na jedničku, ještě více utužily kamarádské vztahy ve třídě i mimo ni. Již teď se těší na další výlety a dobrodružství, které je se školou čekají. Děkujeme rodičům za milé a potěšující zprávy, které jsme – my učitelky – za naše počínání dostaly. Přejeme pěkné léto a spoustu zážitků z prázdnin.

Učitelky druhých a třetí třídy

Středa 24. 4. 2024