• Žáci čtvrtých tříd na dopravním hřišti ve Vyškově

• 09.05.2022 07:32
        • Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se žáci čtvrtých tříd vydali do Vyškova na dětské dopravní hřiště. Jejich cílem a snahou bylo získat svůj první „řidičák“ – průkaz cyklisty (FOTO)
        • Po příjezdu na hřiště se dětí ujala zkušená instruktorka. Děti si pod jejím vedením v odborné učebně zopakovaly své teoretické znalosti o dopravních předpisech z dopravní výchovy. Poté následovala praktická část, na kterou se moc těšily - jízda na kole podle dopravních značek a semaforů.
          Na závěr si děti napsaly test z dopravních předpisů. Za úspěšné splnění obou částí zkoušky, testu i jízdy na kole, dostaly průkaz cyklisty. Věříme, že znalosti, které z oblasti dopravní výchovy získaly, jim v běžném životě cyklisty, ale i chodce pomohou.

Třídní  učitelky 4. ročníku

Středa 24. 4. 2024