• Přírodovědná expedice - Přírodní rezervace Šévy

• 20.04.2022 17:41
        • V úterý 28. března 2022 a ve středu 13. dubna 2022 jsme se s třídami 7. A a 7. B vypravili prozkoumat Přírodní rezervaci Šévy, která se nachází mezi obcemi Marefy a Mouřínov přibližně 6 km od naší školy. (FOTO)

• Ze školy jsme vyšli před devátou hodinou vybaveni svačinou a úkoly, jejichž plněním jsme si celou cestu tam i zpět do Bučovic zpestřili, a proto nám obě cesty velmi rychle utekly.
          Přírodní rezervace, jenž má rozlohu 8,82 ha a je chráněným územím od roku 1950, nás přivítala vlídným počasím, stráněmi žlutícími se rozkvetlými hlaváčky jarními a zpěvem místního ptactva. To nám umožnilo v ní strávit velmi příjemné chvíle, o které se s Vámi chceme podělit na následujících fotografiích.

Vendula Sůrová

Sobota 20. 4. 2024