• Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijského víceboje

• 05.04.2022 17:04
        • V úterý 29. 3. proběhlo na naší škole okresní kolo OVOV pod záštitou Olympijského výboru v čele s bývalou reprezentantkou v atletice, Šárkou Kašpárkovou. (FOTO)
        • Pro letošní ročník byly zvoleny tyto disciplíny: skok přes švihadlo, kliky, hod medicinbalem přes hlavu vzad, trojskok z místa a driblink nebo plavání. Soutěže se zúčastnilo 10 škol, kde do krajského kola postoupila Základní škola Křenovice a Gymnázium a obchodní akademie Bučovice. Naše škola se umístila v kategorii družstev na 5. místě. Úspěchu jsme dosáhli v soutěži jednotlivců, kde se naše žákyně Ester Vlachová (5.A) a Kristýna Poláchová (6.B) společně s Matějem Polákem (7.A) umístili na stupních vítězů. Moc děkujeme vybraným žákům 8. a 9. tříd, kteří se společně s asistentkami a vychovatelkami podíleli na organizaci akce.