• Školní kolo Biologické olympiády 2021/2022

• 10.12.2021 12:11
        • V úterý 23. listopadu 2021 proběhlo na naší škole školní kolo 56. ročníku Biologické olympiády, jejímž tématem v letošním roce je „Jak přežít zimu“. Soutěže se zúčastnilo 27 žáků a žákyň z 8. a 9. tříd. (FOTO)

• První částí školního kola byl vědomostní test, druhou praktické poznávání rostlin, živočichů, minerálů a hornin a třetí pak praktická laboratorní práce zaměřená na pozorování pupenů dřevin.
          Vítězkou školního kola se stala Viktorie Karbulová z 8. A. Na druhém místě se umístil Matyáš Pospíšil z 8. A. A o třetí místo se podělily Giulia Azzarone a Aneta Rotreklová taktéž z 8. A.
          Všem oceněným blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů při reprezentaci naší školy v okresním kole Biologické olympiády, které se bude konat v dubnu ve Vyškově.

Vendula Sůrová

Pátek 29. 3. 2024