• Lampionový průvod

• 15.11.2021 17:45
        • Dne 7. 11. 2021 uspořádala školní družina při Základní škole Bučovice 711 lampionový průvod pro děti. Sešli jsme se v 16,30 hodin u školy. (FOTO)
        • Děti dostaly za úkol zapamatovat si strašidla, která cestou potkají. Poté jsme se vydali na okružní procházku lesem. Na paloučku dostaly všechny děti převlečené za nadpřirozené bytosti sladkou odměnu. Cestou zpět jsme lampióny osvítili celý les. Nakonec jsme se zahřáli teplým čajem a všichni účastníci dostali medaili.
          Všem zúčastněným, a že jich bylo hodně, děkujeme za pohádkový světélkující průvod, kterým jsme si zpestřili podzimní podvečer.

Vychovatelky ŠD 711

Pátek 19. 4. 2024