• Den otevřených dveří aneb „Od pohádky k vědě“

• 29.06.2021 15:01
        • Dne 20.6.2021 proběhl na naší Základní škole Bučovice 711 Den otevřených dveří aneb „Od pohádky k vědě“. (FOTO)

• Součástí tohoto dne byla informativní schůzka a prohlídka školy pro rodiče budoucích prvňáčků a šesťáků. Pro nejmenší děti si žáci šestých tříd připravili Cestu pohádkovým lesem plnou soutěží a krásných cen. Starší žáci, jejich rodiče i ostatní návštěvníci školy si prohlédli moderně vybavené třídy, ve kterých si vyzkoušeli kouzlo robotiky, chemických a fyzikálních pokusů nebo mohli zrelaxovat po pracovním parném týdnu pod novým kognitivním osvětlením v učebně výtvarné výchovy. Počasí nám přálo, účast byla hojná a my se již těšíme na další program, který pro všechny milovníky tajemna a kouzel připravujeme na září.
          Chtěla bych poděkovat všem, kdo se na Dni otevřených dveří podílel a velké díky patří především žákům devátých tříd, kteří se v neděli stali průvodci po naší škole a svými komentáři a zážitky zpestřili nejednomu rodiči tento tropický letní den.

Za celý organizační tým Simona Rotreklová

Pátek 19. 4. 2024