• Čtvrťáci a škola v přírodě - Koryčany

• 13.06.2021 17:27
        • 7. 6. – pondělí: navštívili jsme ekologickou základnu a určovali druhy rostlin. Také jsme zvládli lasování a uzlování. Většina dětí si koupila kožené náramky od zdejšího kovboje (FOTO)
          8. 6. - úterý: druhý den v Koryčanech byl plný nových zážitků. Po dopolední výuce si děti prohlédly stáje a vyslechly výklad o koních. Následovala přírodovědná stezka. Dětem se líbila odpolední návštěva Koryčan. Pod vedením majitele se děti naučily pracovat s bičem. Večer patřil sportovním a pohybovým hrám (FOTO).
          9. 6. - středa: třetí den jsme poznávali Chřiby. Na naučné přírodovědné stezce děti určovaly živočichy a dřeviny v této oblasti. Na památku si vyrobily kožený náramek. Večerní procházka byla pěkným zakončením celého dne (FOTO).
          10. 6. - čtvrtek: Na čtvrtek byly pro žáky připraveny nové aktivity. Ukázku výcviku koní vystřídala velká přírodovědná soutěž. Odpoledne žáky čekalo vyhodnocení týmových her a předávání odměn. Večer se společně vydali na procházku do okolí spojenou s opékáním špekáčků (FOTO).
          11. 6. - pátek: Poslední den v Koryčanech (FOTO)

Středa 17. 4. 2024