• Informace o provozu naší školy od pondělí 30. listopadu 2020

• 27.11.2020 11:00
        • Na základě informací MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 30. listopadu 2020 bude provoz naší školy zajištěn následujícím způsobem:

1. až 5. ročník a 9. ročník – prezenční výuka, 6. až 8. ročník - v režimu tzv. rotační výuky (střídání celých tříd po týdnu) za těchto podmínek:

• - zachování homogenity tříd – skupiny se neslučují ani jinak neprolínají

- použití dezinfekce rukou

- rozestupy 2 m

- po celou dobu pobytu ve škole platí povinnost nosit roušky

- je zakázán zpěv a sportovní činnost při vyučování (včetně výuky plavání)

- pravidelné větrání tříd

- při příchodu do školy se žáci v šatně zdrží jen na nezbytně nutnou dobu a ihned odchází do třídy

- v šatnách ani na chodbách se žáci neshlukují, přestávky tráví ve třídě

- individuální konzultace pro žáky po předchozí domluvě s učitelem

- vstup třetích osob do budovy školy není zatím dovolen

- provoz je zajištěn do 16.00

- z důvodu zachování homogenity bude pro každou třídu nebo ročník zajištěna 1 skupina družiny pod dohledem vychovatelek a asistentek pedagoga – ročníky se nebudou vzájemně prolínat

- na obědy je nutné žáky přihlásit

- z provozních důvodů bude prozatím vařeno jen 1 jídlo

- žáci 1. až 5. ročníku se budou stravovat ve třídách pod dohledem třídních učitelek, obědy jim budou vydávány v plastových zatavených boxech – strávník musí mít vlastní příbor!!!

- z organizačních důvodů bude oběd bez polévky (nahrazena ovocem)

- žáci 6. až 9. ročníku se budou stravovat ve školní jídelně dle zvláštního režimu, ve stanovených časech při dodržení homogenizace a z tohoto důvodu je třeba počítat s možným zpožděním ukončení oběda (problém návaznosti na odjezdy autobusů)

Mgr. Miroslava Hanáková

Pátek 19. 4. 2024