• Školní výlet I. A a II. B do ZOO Lešná

• 27.05.2018 12:15
        • I když tento den – 17. 5. 2018 – provázel  vytrvalý déšť, neubral dětem na zážitcích a radosti ze společně strávených chvil. (FOTO)
        • Děti se mohly seznámit se zajímavými živočichy z různých kontinentů a přírodních společenstev. Neobvyklým zpestřením celé návštěvy byl otevřený bazén s rejnoky, které si děti mohly i pohladit. Cestou mezi jednotlivými pavilony se zabavily prolézáním přírodních prolézaček, hrou na africké bubny a zvonkohru, mohly procházet japonskou zahradou či pozorovat předměty ze všedního života afrických kmenů a jiné.
          Část prostředků ze vstupného žáci věnovali na ochranu ohrožených druhů živočichů. Vložením žetonů tak mohli podpořit záchranu individuálně vybraného zvířete. Nechyběla ani chvilka na odpočinek a svačinku, kterou si zaslouženě vychutnali v pěkně upraveném a čistém prostředí zahrady. Se suvenýrem v batůžku a hlavou plnou nových vjemů se naše třídy vrátily zpět ke škole. V rámci výtvarné výchovy pak žáci ještě jednou zavzpomínali na výlet kresbou svého nejlepšího zážitku.
          Doufáme, že se dětem výlet líbil a splnil všechna dětská očekávání.

Třídní učitelky I. A a II. B

Středa 24. 4. 2024