• Předběžná informace o konzultacích pro žáky 9. ročníku

• 05.05.2020 22:07
        • Zahájení konzultací pro žáky 9. ročníku:
          11. května 2020 v 09:00 hodin

• - Zahájení konzultací pro žáky 9. ročníku dne 11. 5. 2020 v 09:00 hodin

- Povinností pro každého žáka, který se zúčastní konzultací, je předložit první den při příchodu do školy podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení se se zdravotními pravidly. (Čestné prohlášení je ke stažení v příloze pod článkem).

OSOBY S RIZIKOVÝMI FAKTORY:

- Věk nad 65 let s přidruženými chronickými poruchami.

- Chronické onemocnění plic (zahrnuje i středně závažné a závažné astma bronchiale) s dlouhodobou  systémovou farmakologickou léčbou.

- Onemocnění srdce a/nebo velkých cév s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou, např. hypertenze.

- Porucha imunitního systému, např.:

a) při imunosupresivní léčbě (steroidy, HIV apod.)

b) při protinádorové léčbě

c) při transplantaci solidních orgánů a/nebo kostní dřeně.

- Těžká obezita (BMI nad 40 kg/m2).

- Farmakologicky léčený diabetes mellitus.

- Chronické onemocnění ledvin vyžadující dočasnou nebo trvalou podporu/náhradu funkce ledvin (dialýza).

- Onemocnění jater (primární nebo sekundární).

Do rizikové skupiny patří osoba, která naplňuje alespoň jeden bod uvedený výše nebo pokud některý z bodů naplňuje jakákoliv osoba, která s ní žije ve společné domácnosti.

- Povinnost dodržovat hygienická opatření a provoz školy.

- Povinnost mít s sebou k dispozici 2 ks roušek a sáček na jejich uložení.

- Konzultace budou probíhat ve dnech pondělí-čtvrtek (konkrétní čas bude upřesněn dle podmínek).

- Docházka žáků do školy bude evidována, v případě nepřítomnosti nutno omlouvat.

- Další podrobnější informace očekávejte v následujících dnech.

Ředitelka školy: Mgr. Miroslava Hanáková

Příloha ke stažení: Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

Čtvrtek 28. 3. 2024