• HRÁTKY S BONIFÁCEM

• 19.02.2020 10:04
        • Na naší škole letos probíhá již 15. ročník Edukativně stimulačních skupin pod názvem Hrátky s Bonifácem. (FOTO)
        • Jedná se o přípravný ucelený program na bezproblémový vstup dětí do 1. třídy. Předškoláčci si hravou formou zkouší  počáteční školní aktivity. Důraz je kladen na rozvoj jednotlivých schopností dítěte potřebných pro úspěšné zvládnutí čtení, psaní, počítání, rozvoj myšlení, řeči, soustředění, ovládání emočních procesů i sociální zrání. Rodiče mají možnost pozorovat práci svého dítěte v kolektivu jiných dětí, sledovat jeho zapojení do činností, reakce, úspěchy, ale i nedostatky. Výhodou je seznámení se s budoucími třídními učitelkami i se školním prostředím. Ve skupině pracuje kolem 8 dětí pod vedením 2 učitelek.

Denisa Laciná

Čtvrtek 28. 3. 2024