• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
      • Výlet čtvrtých tříd – Brno a okolí

• 24.06.2019 17:35
        • V úterý 18. 6. jsme jeli vlakem na výlet do Brna. (FOTO)
        • Prvně jsme šli na hrad Špilberk, kde jsme si prohlédli bývalé vězení a rozhlednu, ze které byl nádherný výhled na celé Brno. Zde jsme si zakoupili i drobné suvenýry na památku. Potom jsme šli přes Zelný trh na oběd do McDonaldu, kde jsme si to všichni náležitě užili. Odtud jsme jeli z hlavního nádraží tramvají na Brněnskou přehradu. Z přístaviště jsme jeli jednu zastávku na Kozí horku, kde jsme se koupali a hráli si na dětském hřišti. Následovala opět cesta parníkem a tramvají. Náš výlet byl zakončen návštěvou obchodního centra Vaňkovka, kde jsme utratili zbytek peněz, které nám rodiče svěřili. V osm hodin jsme přijeli plni dojmů opět vlakem na bučovické nádraží. Výlet byl moc super!!!

Za všechny žáky a paní učitelky čtvrtých tříd

Martin Žoužela

Pátek 19. 7. 2019