• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
      • Zápis do 1. ročníku

• 10.04.2019 09:32
        • V pátek 5. dubna 2019 a v sobotu 6. dubna 2019 proběhl na Základní škole 711 zápis dětí do 1. ročníku. (FOTO)
        • Od ledna mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly akreditovaný program Hrátky s Bonifácem na naší škole.
          Zápis proběhl v klidné a příjemné atmosféře. Naši malí školáci přednesli básničku, zazpívali písničku, vyprávěli pohádku a zahráli si s paní učitelkou matematickou hru. Při kreslení a vyplňování pracovního listu předvedli správné držení tužky. Některým se podařilo také zavázat mašličku. Velká snaha dětí byla odměněna připravenými dárečky.
          Všem budoucím prvňáčkům přejeme radostný a úspěšný vstup do školy.

Vladimíra Turkovská

Středa 26. 6. 2019