• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
   • Výběrový kurz žáků 8. a 9. ročníků v Nízkých Tatrách, aneb „ZŠ Bučovice 711 2000 m nad mořem“
    • Výběrový kurz žáků 8. a 9. ročníků v Nízkých Tatrách, aneb „ZŠ Bučovice 711 2000 m nad mořem“

    • 15.04.2019 13:54
    • Šest březnových dnů strávených na svazích Chopku (druhé nejvyšší hoře Nízkých Tater) a horské turistické chatě Kosodrevině, plných slunečného počasí, lyžování, zábavy a zážitků.
     Fotoreportáž z pobytu našich žáků 8. a 9. ročníku v Nízkých Tatrách:
     (FOTO), (VIDEO)
    • Šest březnových dnů strávených na svazích Chopku (druhé nejvyšší hoře Nízkých Tater) a horské turistické chatě Kosodrevině, plných slunečného počasí, lyžování, zábavy a zážitků, nám všem zůstanou v paměti už napořád. Když jsme vyjížděli z Bučovic, nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli strávit týden na lyžích nebo na snowboardech. Slunce svítilo, teplota 15°C a po sněhu ani památky. Sníh se objevil až těsně před střediskem, kde byla naše cílová stanice lyžařské středisko Chopok - Jasná. Všechny naše “heavy” zavazadla jsme museli dotáhnout k lanovce, ale pí. ředitelka M. Hanáková nás ujistila, že nejsme první ani poslední, kteří museli tohle podstoupit. Dál už nás osmáky a deváťáky a naše zavazadla vyvezla lanovka a my se dostali k naší chatě v 1500 m n. m., která byla přímo u lanovky.
      Doprovod nám na kurzu dělali: vedoucí kurzu a zároveň instruktor snowboarďáků p. uč. Jan Kopáček, instruktorka zelených lyžníků pí. ředitelka, instruktor oranžových lyžníků p. uč. Jiří Mikoláš, školní asistent Vlastimil Rybnikář a jako anděl strážný nad námi bděl lékař kurzu MUDr. Jan Knap.
      Každý den dopoledne a odpoledne jsme se věnovali zdokonalování našich lyžařských a snowboarďáckých dovedností, projezdili všechny sjezdovky, které tento nádherný areál nabízí, kochali se vyhlídkou na panoramata Vysokých a Nízkých Tater a večer následovalo hodnocení dne a zábava. Počasí nám přálo, sněhu bylo více než dost a zábavy ještě víc. Týden uplynul jako voda a my už jsme bohužel zase zpátky doma.
     Děkujeme všem, kteří nám tento krásně prožitý týden zorganizovali a těšíme se snad někdy příště!

     Adéla Hasalová a Isabella Victoria Rother, VIII.A

    • Zpět na seznam článků
  • Zvonění

   Středa 26. 6. 2019