• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
      • Hasík ve 2. třídě

• 14.03.2019 20:38
        • V pondělí 11. března 2019 navštívili žáky 2. třídy členové HZS Bučovice s výukovým programem HASÍK. (FOTO)

• Žáci si na prvním setkání s hasiči zopakovali spoustu poznatků o ochraně zdraví před požárem. Naučili se správný postup při ohlašování požáru, hlavní zásady první pomoci při popáleninách a poučili o nebezpečí manipulace s hořlavými látkami. Ukázali také, že si z výuky dobře pamatují důležitá telefonní čísla a ví, že je nesmí zneužívat. Největší úspěch měla u žáků hasičská výstroj, o které vyslechli spoustu zajímavostí. Během preventivního programu všichni pěkně spolupracovali a aktivně odpovídali na otázky. Od hasičů i maskota Hasíka dostali za pěknou práci v hodině sladkou odměnu. Už nyní se těšíme na druhou část, která se uskuteční za měsíc.

Středa 26. 6. 2019