• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
      • Mezinárodní soutěž YPEF 2019

• 13.03.2019 20:27
        • Ve čtvrtek 7. března 2019 se vybraní žáci 8. a 9. tříd naší školy zúčastnili 9. ročníku mezinárodní znalostní soutěže „Mladí lidé v evropských lesích – YPEF“, která je určena pro žáky a studenty základních a středních škol. (FOTO)

• Místní kolo této soutěže probíhalo pod záštitou Lesní správy Bučovice. Hlavními organizátory tohoto kola byly zaměstnanci LS Bučovice pan Bc. Karel Kovařík a pan Ing. Roman Konečný.
          Za naši školu soutěžilo celkem 7 tříčlenných družstev.  Čtyři družstva vytvořili žáci z 8. A a další tři žáci z 9. B. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, kterými byly: „Vědomostní test“ a „Poznávání přírodnin“.
          Na prvním místě se v letošním roce umístilo družstvo ve složení Isabella Victoria Rother, Laura Hana Tomšíková a Adéla Hasalová, které získalo celkem 36 bodů. Na druhém místě skončilo družstvo, které tvořili Luděk Zelený, David Lokaj a Jaroslav Pavlík se ziskem 34 bodů. A na třetím místě se umístilo družstvo složené z Anety Křemečkové, Nikoly Bártové a Veroniky Markové, které získalo celkem 31 bodů. Vítězné družstvo postupuje do regionálního kola, které se bude konat v dubnu v Brně.

Vendula Sůrová

Středa 26. 6. 2019