• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Karneval školní družiny při základní škole 711

• 12.03.2019 18:28
        • Dne 26. února 2019 se uskutečnil dětmi dlouho očekávaný karneval školní družiny. (FOTO)
        • Rej masek začal představením masek paní ředitelce, která každého odměnila sladkostí. Poté jsme začali tanečky, při kterých jsme si protáhli svaly na těle a mohli jsme začít soutěžit. Při podlézání tyčky musely děti vynaložit mnoho síly a obratnosti. I o novinovou válku byl velký zájem a děti byly netrpělivé, až se jim soutěžní úkol podaří splnit. Mezi soutěžemi jsme nezapomínali ani na tanečky, při kterých bylo na dětech vidět, že se jim maškarní karneval opravdu líbí. Už teď se všichni těšíme na příští rok.

Vychovatelky ŠD 711

Neděle 24. 3. 2019