• Matematické klání

• 27.04.2018 11:25
        • V měsíci dubnu se v matematice na naší škole soutěžilo. Nejprve v soutěži MATEMATICKÝ KLOKAN, kde byli žáci rozděleni do kategorií podle věku napříč celou školou a vzápětí školní kolo Pythagoriády. (FOTO)
        • V soutěži KLOKAN byli nejlepší:

Kategorie CVRČEK – Markéta Pluhačková (2. B), Klára Grussmannová (3. A), Leontýna Kočí (2. B)
          Kategorie KLOKÁNEK – Lucie Králiková, Matěj Tesáček, Alice Radochová (všichni 5. B)
          Kategorie BENJAMÍN – Tadeáš Tesáček a Lukáš Blaňka (7. A), Radek Hujňák (7. B)
          Kategorie KADET – Štěpán Šujan (9. B), Vilém Macourek a Patrik Halla (9. A)

Do školního kola PYTHAGORIÁDY byli vybráni žáci 5.-8. ročníků a utkali společně ve ŠIC. Pracovní nasazení bylo příkladné, avšak podmínky soutěže splnili pouze:
          -          Hubert Matula z 5. A
          -          David Lokaj a Lukáš Blaňka ze 7. A
          Úspěšným řešitelům matematických soutěží blahopřejeme.

Jiří Mikoláš

Čtvrtek 25. 4. 2024