• Lampionový průvod

• 21.11.2018 16:01
        • Dne 1. 11. 2018 uspořádala školní družina při Základní škole 711 lampionový průvod pro děti. (FOTO)
        • Sešli jsme se v 17:15 hodin před vchodem školy, kde se rodiče i děti zahřáli teplým čajem, ohodnotili vystavené práce našich žáků a vyrazili jsme na dobrodružnou cestu za světel lampiónů. Průvod nejprve zamířil kolem školy na hřiště, kde děti dostaly dáreček. Následovala cesta lesem, kde na nás čekal kostlivec se sladkostmi na posilněnou. Poté jsme se vydali na okružní procházku Bučovicemi.  S rozsvícenými lampióny se děti nebály ani projít kolem hřbitova. Na zpáteční cestě ke škole jsme osvítili celý les.
          Všem zúčastněným, a že jich bylo hodně, děkujeme za krásný světélkující průvod, kterým jsme si zpestřili podzimní podvečer.

Vychovatelky ŠD 711

Čtvrtek 28. 3. 2024