• Jedna remíza a jedna výhra stačily pouze na 4. místo

• 11.11.2018 17:24
        • Poprvé se ZŠ Bučovice 710 zhostila pořadatelství okrskového kola ve florbalu. Tři bučovické školy – ZŠ Bučovice 711, ZŠ Bučovice 710, GOA Bučovice a dvě přespolní – ZŠ Brankovice a ZŠ Komenského ze Slavkova u Brna bojovaly o postup do okresního kola. (FOTO)
        • Dívky z 6. a 7. ročníku hrály systémem 5 + 1, dvakrát 10 minut. Zápas 711 proti gymnáziu se jevil jako jasný, neboť již v první minutě jsme vedli 2:0. Pak se ale směr hry změnil a následovaly chyby v obraně. Gymnazistky zvítězily 4 : 3 (branky vstřelily: Skokanová Aneta, Koláčková Michaela 2x). ZŠ Komenského přivezla perfektně přepravené družstvo, které si s ostatní týmy doslova pohrávalo. Výsledek 8 : 1 hovoří za vše (jedinou branku dala Skokanová Aneta). Rovnocennými soupeřkami pro jedenáctku byly Brankovice. My jim … oni nám…, my jim…. a tak dále..., prostě remíza 3 : 3 (Králíková Lucie, Skokanová Aneta, Pospíšilová Dora). Sebevědomí nám pozvedl poslední zápas se sousední ZŠ 710. První gól vstřelila „desítka“ sice nám, ale pak už míček patřil jenom jedenáctce. Výsledek 8 : 1 (Košťálová Marcela 4x, Pospíšilová Dora, Skokanová Aneta, Minaříková Adriana). Dalšími platnými hráčkami byly Kristýna Černá, Tereza, Amálie Křetínská, Monika Leahová a samozřejmě brankařka Monika Nevidová. Do okresního kola postupuje ZŠ Komenského a ZŠ Brankovice.