• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Bronzový stolní tenis

• 31.10.2018 16:20
        • Tři stolní tenisté ze ZŠ Bučovice 711 bojovali o medaile na školním turnaji pořádaném ZŠ Tyršova Vyškov ve spolupráci s DDM Vyškov. Soutěže se aktivně zúčastnilo 10 škol z Vyškovska. (FOTO)
        • Kategorie hochů se odehrála ve dvou skupinách po pěti systémem každý s každým. Vítězové obou skupin se pak utkali v boji o postup na krajské kolo. Jedenáctka skončila v základní skupině druhá, poté svedla zajímavý boj se ZŠ Letní pole Vyškov o třetí příčku, ve kterém byla úspěšnější. Družstvo ve složení David Lokaj, Stanislav Synek a Lukáš Blaňka (všichni  žáci osmého ročníku) si tak kromě radosti ze hry odváželi bronzové medaile. Do krajského kola, které se bude konat v Hodoníně, postoupilo družstvo žáků z GOA Bučovice, stříbro patřilo ZŠ 710 Bučovice. Poprvé v tenisové historii tak všechny drahé kovy putovaly do Bučovic.

Olga Stavělíková

Pondělí 12. 11. 2018